2ος ΑΓΩΝΑΣ ΛΙΜΝΗ ΜΠΕΛΕΤΣΙ 10 ΧΛΜ - 13/09/2015
Α/Α ΒΙΒ Επώνυμο Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Κατηγορία Α/Α Κατηγορία Σύλογος Χρόνος Τερματισμού Καθαρός Χρόνος
1 185 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 1 30-39 1 NANOPHOS 0:37:01,9 0:36:59,7
2 1444 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ Α 2 18-29 1   0:38:00,8 0:37:58,7
3 211 ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α 3 30-39 2   0:38:08,8 0:38:05,2
4 154 ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α 4 18-29 2 Π.Α.Σ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0:38:38,7 0:38:36,5
5 1452 ΚΟΛΛΑΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 5 40-49 1   0:39:52,0 0:39:49,9
6 12 ΜΕΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 6 40-49 2 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ 0:40:58,2 0:40:55,1
7 246 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α 7 30-39 3 ECO LIFT 0:41:08,7 0:41:05,9
8 1445 ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 8 18-29 3   0:41:13,5 0:41:10,4
9 1439 ΚΛΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 9 30-39 4   0:41:16,3 0:40:53,1
10 1085 ΜΠΙΘΙΓΚΟΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 10 30-39 5   0:41:48,1 0:41:39,0
11 1451 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α 11 18-29 4   0:41:54,8 0:41:50,5
12 344 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 12 30-39 6 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:42:06,2 0:42:03,8
13 364 ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 13 30-39 7   0:42:06,3 0:42:01,1
14 309 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 14 30-39 8   0:42:16,7 0:41:38,7
15 180 ΚΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 15 40-49 3 NS Coaching - Vestas Running Team 0:42:26,5 0:42:25,8
16 61 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ Α 16 40-49 4 ADIDIAS RUNNING TEAM 0:42:29,0 0:42:23,2
17 160 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 17 30-39 9 Κουφέτο RunningTeam 0:42:29,3 0:42:19,7
18 271 ΠΕΚΩΒ ΚΩΣΤΑΣ Α 18 30-39 10   0:42:29,9 0:42:19,6
19 67 ΓΑΛΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 19 50-59 1   0:42:30,9 0:42:28,1
20 1063 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 20 30-39 11   0:42:45,3 0:42:42,1
21 122 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 21 30-39 12   0:42:54,9 0:42:51,4
22 290 ΡΟΥΣΟΥΝΕΛΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ Α 22 30-39 13   0:43:54,8 0:43:50,9
23 323 ΤΕΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 23 30-39 14 ANTIPAROS EN PLO 0:44:06,2 0:43:56,2
24 261 ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 24 50-59 2   0:44:34,4 0:44:31,9
25 300 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 25 40-49 5   0:44:38,7 0:44:34,1
26 233 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 26 50-59 3   0:45:01,8 0:44:54,4
27 1436 ΜΑΡΙΝΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 27 40-49 6   0:45:19,8 0:45:11,7
28 336 ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 28 40-49 7   0:45:24,7 0:45:20,5
29 173 ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΗΣ Α 29 40-49 8 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:45:27,0 0:45:24,3
30 245 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30 40-49 9   0:45:35,6 0:45:21,1
31 133 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΓΕΩΡΓΟΣ Α 31 30-39 15 KEXAGIAS RUNNING TEAM 0:45:37,7 0:45:36,6
32 178 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 32 40-49 10 SNAIL RUNNING TEAM 0:45:39,0 0:45:29,8
33 365 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α 33 30-39 16 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0:45:41,4 0:45:32,6
34 251 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 34 30-39 17   0:45:42,6 0:45:05,6
35 82 ΓΙΑΝΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 35 30-39 18   0:46:10,6 0:46:04,4
36 55 ΒΑΓΕΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 36 30-39 19   0:46:11,5 0:46:08,0
37 107 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 37 18-29 5   0:46:15,5 0:46:12,9
38 1440 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 38 30-39 20   0:46:28,8 0:46:16,5
39 68 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 39 40-49 11   0:46:29,3 0:46:17,2
40 117 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α 40 30-39 21   0:46:36,0 0:46:24,8
41 182 ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 41 30-39 22   0:46:41,1 0:46:36,8
42 340 ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α 42 40-49 12 MYRENNER.GR 0:46:42,4 0:46:33,5
43 236 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 43 50-59 4 Σ.Α.Π.Λ.Ζ 0:46:48,9 0:46:36,6
44 1066 ΜΑΓΓΟΓΙΑ ΟΛΓΑ Γ 1 18-29 1   0:46:49,5 0:46:36,5
45 201 ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 44 30-39 23   0:46:49,5 0:46:42,8
46 355 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 45 30-39 24   0:46:52,6 0:46:43,9
47 1087 ΝΑΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 46 18-29 6   0:47:14,9 0:46:19,0
48 247 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α 2 30-39 1 ECO LIFT 0:47:18,1 0:47:10,3
49 320 ΣΥΓΓΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 47 30-39 25   0:47:19,6 0:46:55,3
50 187 ΚΥΡΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 48 30-39 26   0:47:19,6 0:46:54,8
51 189 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 49 18-29 7   0:47:29,7 0:47:20,6
52 129 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 50 30-39 27   0:47:32,3 0:47:12,9
53 269 ΠΑΤΛΙΤΖΙΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 51 30-39 28   0:47:36,0 0:47:10,7
54 118 ΕΠΙΤΡΟΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 52 60+ 1   0:47:47,2 0:47:43,4
55 93 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α 53 30-39 29   0:47:49,5 0:47:39,1
56 317 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 54 18-29 8   0:47:51,6 0:47:38,3
57 79 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ Α 55 30-39 30   0:47:58,2 0:47:40,5
58 335 ΤΣΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 56 40-49 13   0:48:01,8 0:47:48,3
59 1092 ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 57 40-49 14   0:48:03,3 0:47:49,9
60 1080 ΚΟΤΣΙΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 58 30-39 31   0:48:14,5 0:48:06,3
61 1084 ΤΣΟΛΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 59 30-39 32   0:48:21,0 0:47:51,3
62 1093 SHADMANESH JAVAD Α 60 30-39 33   0:48:23,4 0:47:59,0
63 256 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 61 60+ 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:24,5 0:48:00,1
64 38 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 3 18-29 2   0:48:31,9 0:48:27,9
65 357 ΧΑΝΤΖΗΧΡΙΣΤΟΦΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 62 40-49 15   0:48:33,1 0:48:18,9
66 18 ΑΓΑΛΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Α 63 30-39 34   0:48:35,3 0:48:32,4
67 1086 ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 64 18-29 9   0:48:38,4 0:47:41,8
68 85 ΓΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 65 50-59 5   0:48:42,2 0:48:34,9
69 237 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 66 30-39 35 4M FITNESS TEAM 0:48:45,0 0:48:37,3
70 87 ΓΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 67 50-59 6 Σ.Λ.Π.Ε. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0:48:50,0 0:48:43,6
71 1433 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α 68 50-59 7   0:48:56,6 0:48:50,4
72 183 ΚΟΥΤΣΗ ΡΕΒΕΚΑ Γ 4 40-49 1   0:48:58,6 0:48:55,4
73 44 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 69 30-39 36 ADIDIAS RUNNING TEAM 0:48:59,7 0:48:18,5
74 352 ΦΟΥΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 70 40-49 16   0:49:03,7 0:48:56,6
75 13 PHILIPPE SAVER Α 71 40-49 17 Courir a Athenes 0:49:09,4 0:48:40,8
76 297 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 72 18-29 10  Τελμησσός Μαραθώνος  0:49:11,6 0:49:07,5
77 40 ΑΝΔΡΕΟΥΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 73 18-29 11   0:49:16,5 0:49:11,2
78 100 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 74 30-39 37 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:49:19,9 0:48:54,5
79 1421 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 75 40-49 18   0:49:21,8 0:49:10,5
80 62 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ 5 30-39 2   0:49:35,1 0:49:18,7
81 243 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 76 40-49 19   0:49:40,1 0:49:17,0
82 255 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 77 30-39 38   0:49:50,2 0:49:40,2
83 161 ΚΕΜΑΛΑΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 6 30-39 3   0:49:57,5 0:49:48,0
84 1448 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 78 40-49 20   0:50:04,6 0:49:40,0
85 89 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΑΝΝΑ Γ 7 18-29 3   0:50:05,8 0:50:01,3
86 345 ΥΦΑΝΤΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ Α 79 50-59 8   0:50:24,9 0:50:20,0
87 1435 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 80 18-29 12   0:50:26,0 0:50:14,8
88 94 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 81 18-29 13   0:50:27,0 0:50:15,8
89 197 ΛΙΟΥΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 82 30-39 39 Α.Σ ΑΓΩΝ 0:50:28,1 0:49:49,7
90 241 ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 83 40-49 21   0:50:29,3 0:50:22,1
91 199 ΚΟΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 84 40-49 22   0:50:35,1 0:50:18,3
92 1076 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α 85 50-59 9   0:50:35,2 0:50:28,7
93 1072 ΦΩΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 86 18-29 14   0:50:36,1 0:50:32,8
94 1441 ΠΕΛΤΙΑΝ ΡΟΜΠΕΡΤΟΣ Α 87 40-49 23   0:50:37,9 0:50:17,8
95 167 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 88 50-59 10 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ 0:50:37,9 0:50:18,6
96 150 ΚΑΡΑΓΚΙΟΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α 89 30-39 40 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 0:50:39,6 0:50:28,7
97 135 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ Γ 8 40-49 2   0:50:51,4 0:50:40,3
98 127 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 90 40-49 24   0:50:56,7 0:50:51,5
99 214 ΜΙΤΑΚΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α 91 40-49 25 Courir a Athenes 0:51:04,0 0:50:35,5
100 114 ΔΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 92 40-49 26   0:51:05,4 0:50:51,8
101 1065 ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 93 50-59 11   0:51:08,8 0:50:58,3
102 19 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α 94 40-49 27   0:51:14,4 0:50:49,1
103 342 ΤΣΙΦΤΕΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α 95 30-39 41   0:51:14,5 0:50:46,0
104 27 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 96 18-29 15   0:51:17,6 0:51:12,0
105 192 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 97 30-39 42 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ 0:51:19,2 0:50:42,3
106 1090 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΜΙΔΗΣ Α 98 18-29 16   0:51:24,4 0:50:30,7
107 1091 ΠΑΠΑΤΣΙΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 99 18-29 17   0:51:24,5 0:50:30,6
108 278 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 100 40-49 28 ΣΑΠΠΑΖ 0:51:32,2 0:51:18,6
109 240 ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 101 40-49 29   0:51:36,2 0:51:09,4
110 286 ΡΕΙΖΗ ΜΑΡΙΑ Γ 9 40-49 3   0:51:41,0 0:51:30,7
111 1061 ΠΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 102 50-59 12   0:51:42,3 0:51:32,1
112 151 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α 103 50-59 13 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:51:42,6 0:51:02,8
113 351 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 104 40-49 30 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:51:48,5 0:51:23,4
114 265 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 105 40-49 31   0:51:50,8 0:51:20,4
115 7 JEROME ROUSSELOT Α 106 40-49 32 Courir a Athenes 0:51:53,6 0:51:24,6
116 242 ΝΤΡΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 107 40-49 33 Α.Σ ΑΓΩΝ 0:51:56,7 0:51:33,8
117 36 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ Α 108 60+ 3   0:51:59,6 0:51:53,8
118 229 ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 109 40-49 34   0:52:02,6 0:51:44,3
119 225 ΜΠΑΡΤΖΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ Γ 10 40-49 4 MYRENNER.GR 0:52:03,7 0:52:00,0
120 1450 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 110 60+ 4   0:52:16,9 0:51:52,8
121 361 ΧΕΛΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 111 30-39 43 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:52:21,7 0:51:54,9
122 260 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ 11 30-39 4 Κουφέτο RunningTeam 0:52:24,5 0:52:15,9
123 347 ΦΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 112 40-49 35 Σ.Λ.Π.Ε. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0:52:29,8 0:52:23,4
124 3 EDMUND BESAGAS Α 113 40-49 36 PHILIPINAS RUNNING 0:52:30,3 0:52:03,7
125 210 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 114 60+ 5   0:52:31,6 0:52:09,8
126 285 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 115 40-49 37 ΣΑΠΠΑΖ 0:52:37,7 0:52:21,8
127 307 ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α 116 40-49 38 ΣΑΠΠΑΖ 0:52:38,0 0:52:21,4
128 262 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 117 40-49 39   0:52:48,2 0:52:41,3
129 266 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 118 50-59 14 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:52:52,6 0:52:41,5
130 299 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 119 30-39 44   0:52:54,8 0:52:38,3
131 57 ΒΑΛΕΝΤΖΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 120 30-39 45   0:52:55,9 0:52:33,5
132 1071 ΧΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 121 30-39 46   0:52:58,0 0:52:40,7
133 238 ΝΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 122 18-29 18   0:52:58,7 0:52:45,9
134 343 ΤΣΟΛΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 123 30-39 47   0:53:01,2 0:52:31,9
135 29 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 124 30-39 48 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:53:17,1 0:52:51,4
136 75 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α 125 40-49 40   0:53:29,0 0:53:11,6
137 1089 ΚΟΥΤΟΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 126 18-29 19   0:53:30,8 0:52:44,8
138 148 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 127 30-39 49   0:53:33,6 0:53:19,9
139 159 ΚΑΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 128 30-39 50   0:53:37,2 0:53:31,9
140 283 ΠΡΟΚΟΣ ΜΙΛΤΟΣ Α 129 40-49 41   0:53:39,2 0:53:23,9
141 1067 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 130 40-49 42   0:53:40,2 0:53:18,3
142 4 HAIDEE PALACPAC Α 131 30-39 51   0:53:46,3 0:53:19,3
143 306 ΣΠΥΡΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ Α 132 50-59 15   0:53:47,7 0:53:37,8
144 26 ΑΚΡΙΒΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 133 40-49 43 Α.Σ ΑΓΩΝ 0:53:58,4 0:53:35,3
145 88 ΓΡΑΒΑΡΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ Α 134 30-39 52   0:53:59,0 0:53:28,9
146 17 ΑΓΑΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 135 30-39 53 Α.Σ ΑΓΩΝ 0:54:07,5 0:53:40,5
147 194 ΛΑΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ 12 30-39 5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:54:10,1 0:53:43,1
148 104 ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 136 60+ 6   0:54:10,3 0:53:35,8
149 249 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Α 137 40-49 44   0:54:19,5 0:54:13,1
150 1097 ΧΡΙΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 138 40-49 45   0:54:22,2 0:54:14,0
151 304 ΣΚΥΡΙΩΤΟΥ ΡΕΝΑ Γ 13 40-49 5 ΣΔΥΑ 0:54:22,6 0:54:04,0
152 322 ΤΑΞΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ 14 30-39 6   0:54:23,1 0:54:02,6
153 296 ΣΑΡΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 139 30-39 54   0:54:37,1 0:54:07,6
154 291 ΣΑΕΤΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 140 50-59 16   0:54:40,4 0:54:09,0
155 72 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 141 30-39 55   0:54:43,4 0:54:07,1
156 301 ΣΚΕΥΗ ΜΑΡΚΕΛΑ Γ 15 30-39 7 INTERSPORT RUNNING TEAM 0:54:48,1 0:54:44,3
157 10 MR ROMY BARRION Α 142 40-49 46 PHILIPINAS RUNNING TEAM 0:54:50,7 0:54:22,6
158 1070 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 143 30-39 56   0:54:51,7 0:54:35,0
159 121 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 144 60+ 7   0:54:52,3 0:54:17,0
160 329 ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 145 30-39 57   0:54:53,4 0:54:33,2
161 42 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 146 30-39 58   0:55:01,8 0:54:45,6
162 1419 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 147 30-39 59   0:55:04,8 0:54:57,3
163 1420 ΡΑΧΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 148 30-39 60   0:55:05,0 0:54:55,9
164 92 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ Α 149 40-49 47   0:55:11,3 0:54:47,5
165 228 ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 150 30-39 61   0:55:27,8 0:55:21,0
166 216 ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 151 40-49 48   0:55:34,9 0:55:01,3
167 1079 ΑΝΑΒΕΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 152 40-49 49   0:55:37,0 0:55:25,1
168 224 ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ ΖΗΣΗΣ Α 153 30-39 62   0:55:41,4 0:55:09,9
169 250 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 154 40-49 50   0:55:41,5 0:55:23,4
170 34 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 155 30-39 63   0:55:42,4 0:55:30,6
171 1062 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 16 50+ 1   0:55:48,9 0:55:35,9
172 175 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 156 30-39 64   0:55:57,9 0:55:31,8
173 333 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 157 50-59 17   0:56:01,0 0:55:45,5
174 324 ΤΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 158 40-49 51   0:56:05,7 0:55:43,8
175 14 TSIRONI PENELOPE Γ 17 18-29 4   0:56:08,0 0:55:35,4
176 230 ΜΠΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 18 30-39 8 ΣΑΦΑΝΣ 0:56:11,4 0:55:50,6
177 80 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 159 30-39 65 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΡΕΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 0:56:14,7 0:55:56,8
178 1074 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 19 40-49 6   0:56:19,5 0:56:03,9
179 193 ΛΑΓΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 160 30-39 66   0:56:19,8 0:55:46,0
180 298 ΣΕΡΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 161 50-59 18   0:56:26,9 0:55:52,7
181 46 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ Α 162 30-39 67   0:56:29,0 0:56:01,3
182 350 ΦΕΡΛΕΜΗ ΜΑΡΤΖΗ Γ 20 40-49 7   0:56:41,9 0:56:24,7
183 149 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 163 50-59 19   0:56:43,9 0:55:57,9
184 1390 ?Number #1390 Α 164 - 1   0:56:52,1 0:56:38,9
185 1425 ΓΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 165 30-39 68   0:57:00,4 0:56:54,9
186 1417 ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 21 30-39 9   0:57:00,4 0:56:55,7
187 1416 ΛΙΑΣΚΟΣ ΘΑΝΟΣ Α 166 30-39 69   0:57:00,5 0:56:55,3
188 338 ΤΣΕΡΕΜΕΓΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 22 40-49 8   0:57:00,6 0:56:51,3
189 70 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΝΑΣΟΣ Α 167 30-39 70   0:57:00,6 0:56:53,1
190 47 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ Α 168 30-39 71 SPETSES RUNNING TEAM 0:57:07,4 0:56:48,4
191 134 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 169 50-59 20   0:57:20,2 0:57:05,5
192 1442 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 170 40-49 52   0:57:28,5 0:56:56,6
193 179 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 171 40-49 53   0:57:37,8 0:57:14,1
194 325 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 172 40-49 54 MYRENNER.GR 0:57:43,5 0:57:31,6
195 212 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 173 30-39 72   0:57:43,7 0:57:29,1
196 166 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 174 30-39 73 CHAIDARI IS RUNNING 0:57:48,8 0:57:29,8
197 1088 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ 23 18-29 5   0:57:59,2 0:57:14,0
198 274 ΠΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 175 50-59 21   0:58:03,5 0:57:33,6
199 1077 ΡΙΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 176 40-49 55   0:58:07,8 0:57:49,4
200 279 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 177 30-39 74   0:58:09,1 0:57:35,9
201 326 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ Α 178 60+ 8   0:58:20,1 0:57:40,6
202 110 ΔΙΡΕΚΗ ΖΗΣΟΥΛΑ Γ 24 50+ 2 ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ 0:58:20,2 0:58:05,0
203 53 ΑΤΤΑΛΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 179 40-49 56   0:58:25,8 0:58:04,7
204 99 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ Α 180 30-39 75   0:58:26,4 0:57:58,3
205 113 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 181 30-39 76 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:58:28,2 0:58:02,1
206 139 ΚΑΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 182 30-39 77   0:58:37,9 0:58:01,1
207 272 ΠΙΚΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 183 30-39 78   0:58:38,8 0:57:54,1
208 45 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ Α 184 30-39 79 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:58:41,1 0:58:01,4
209 2 BARBARA LYONS Γ 25 50+ 3   0:58:46,9 0:58:31,9
210 1453 ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 185 40-49 57   0:58:52,6 0:58:15,3
211 144 ΚΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 186 50-59 22   0:58:55,5 0:58:48,5
212 97 ΔΗΜΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ 26 30-39 10   0:59:05,2 0:58:32,9
213 339 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 187 30-39 80   0:59:11,6 0:58:50,4
214 1443 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 27 30-39 11   0:59:24,6 0:59:19,5
215 331 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 188 40-49 58   0:59:30,2 0:59:24,5
216 128 ΖΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 189 30-39 81   0:59:31,4 0:59:03,8
217 157 ΚΑΤΣΙΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 190 30-39 82   0:59:32,6 0:59:11,6
218 1083 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 191 60+ 9   0:59:33,7 0:59:13,6
219 316 ΣΤΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 192 40-49 59   0:59:46,6 0:59:24,9
220 254 ΠΑΝΤΖΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ 28 40-49 9 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 0:59:47,6 0:59:24,5
221 259 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ Α 193 40-49 60 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 0:59:47,8 0:59:25,1
222 22 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 29 50+ 4   0:59:50,9 0:59:18,5
223 41 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 194 50-59 23   1:00:04,3 0:59:31,0
224 202 ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 195 30-39 83   1:00:08,4 0:59:46,9
225 1438 ΚΑΜΠΟΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 196 30-39 84   1:00:08,5 0:59:46,7
226 101 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α 197 30-39 85   1:00:10,6 0:59:51,7
227 35 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 198 30-39 86   1:00:11,0 0:59:31,7
228 1432 ΧΑΡΜΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 30 30-39 12   1:00:12,9 0:59:43,8
229 30 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 199 40-49 61   1:00:13,0 0:59:54,6
230 170 ΚΟΝΤΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 200 40-49 62   1:00:19,2 0:59:53,5
231 218 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 201 30-39 87   1:00:20,7 0:59:58,8
232 1379 ΜΑΝΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 202 30-39 88   1:00:22,7 1:00:06,5
233 8 JUNIC MENDOSA Α 203 40-49 63 PHILIPINAS RUNNING TEAM 1:00:29,0 1:00:01,4
234 156 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α 204 30-39 89 flying geese running team 1:00:31,4 0:59:49,3
235 1389 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 205 30-39 90   1:00:32,6 1:00:05,2
236 196 ΛΕΦΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 206 30-39 91   1:00:35,9 1:00:08,5
237 78 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 207 40-49 64 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ 1:00:40,8 1:00:25,6
238 349 ΦΕΡΛΕΜΗ ΖΩΡΖΕΤΤΑ Γ 31 50+ 5   1:00:41,8 1:00:24,2
239 147 ΚΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 208 50-59 24   1:00:47,3 1:00:30,2
240 287 ΡΕΙΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 209 60+ 10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:00:54,1 1:00:49,1
241 1418 ΦΡΑΤΖΙΑΚΟΜΟ ΣΙΜΟΣ Α 210 40-49 65   1:01:24,4 1:00:46,4
242 420 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Γ 32 18-29 6   1:01:24,5 1:00:46,5
243 145 ΚΑΝΤΖΟΥ-ΔΑΝΑΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 33 30-39 13   1:01:27,1 1:01:22,3
244 84 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ Γ 34 40-49 10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:01:31,7 1:01:18,6
245 190 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ 35 30-39 14   1:01:34,0 1:00:53,5
246 106 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 211 50-59 25 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:01:38,5 1:01:25,1
247 138 ΚΑΚΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 212 18-29 20   1:01:48,3 1:01:11,8
248 172 ΚΟΠΑΝΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 213 40-49 66   1:01:48,4 1:01:40,4
249 48 ΑΡΚΥΛΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 214 30-39 92   1:01:50,3 1:01:41,0
250 263 ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 215 40-49 67   1:01:57,3 1:01:36,9
251 31 ΑΜΠΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 216 50-59 26   1:02:17,1 1:01:59,1
252 415 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 217 40-49 68   1:02:19,6 1:01:45,2
253 330 ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 218 50-59 27   1:02:23,4 1:01:54,2
254 153 ΚΑΡΑΦΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Γ 36 30-39 15   1:02:46,8 1:02:24,6
255 33 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 219 30-39 93   1:02:52,0 1:02:44,8
256 341 ΤΣΙΛΙΒΑΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 220 30-39 94   1:02:52,0 1:02:19,2
257 252 ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ 37 30-39 16   1:02:54,3 1:02:44,6
258 215 ΜΙΧΑΛΕΤΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ 38 30-39 17   1:02:57,1 1:02:17,0
259 1095 ΠΑΣΟΥΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 221 40-49 69   1:03:01,8 1:02:53,7
260 1434 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 39 30-39 18   1:03:34,9 1:03:06,2
261 1098 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 222 50-59 28   1:03:35,7 1:03:15,2
262 162 ΚΕΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 40 30-39 19   1:03:36,6 1:03:13,6
263 1081 COLLADO EDMOND Α 223 40-49 70   1:03:38,9 1:03:08,4
264 137 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 224 30-39 95   1:03:52,8 1:03:05,1
265 6 JAYKE AURELIO SANZIAGO Α 225 30-39 96 PHILIPINAS RUNNING TEAM 1:03:55,1 1:03:26,2
266 1059 ΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 226 50-59 29   1:03:58,2 1:03:19,9
267 1099 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 41 40-49 11   1:04:00,9 1:03:40,9
268 319 ΣΤΡΙΓΓΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 227 40-49 71   1:04:11,8 1:03:31,6
269 28 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ 42 30-39 20   1:04:21,7 1:04:11,8
270 1094 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 228 30-39 97   1:04:30,3 1:04:11,3
271 125 ΖΕΥΚΙΛΗ ΜΕΝΙΑ Γ 43 50+ 6 MARATHON TEAM GREECE 1:04:39,4 1:04:27,7
272 171 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΑΛΕΞΙΟΥ Α 229 30-39 98 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 1:04:48,4 1:04:05,4
273 234 ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 230 30-39 99   1:05:08,2 1:04:41,2
274 205 ΜΑΝΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 231 40-49 72 INST @ RUNNERS 1:05:38,5 1:04:57,3
275 1447 ΜΑΜΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 232 40-49 73   1:05:41,5 1:04:55,4
276 1096 ΦΩΤΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 233 30-39 100   1:05:45,3 1:05:36,5
277 313 ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 234 30-39 101   1:05:47,1 1:05:10,4
278 198 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 235 30-39 102 INST @ RUNNERS 1:06:10,9 1:05:29,8
279 142 ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 44 18-29 7   1:06:24,8 1:05:54,1
280 91 ΔΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 236 30-39 103   1:06:26,0 1:05:54,9
281 15 ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 237 40-49 74 SNAILS RUNNING TEAM 1:07:05,1 1:06:29,6
282 112 ΔΟΥΤΣΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 238 30-39 104   1:07:24,7 1:07:06,3
283 58 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 45 40-49 12   1:07:25,0 1:07:06,2
284 1437 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 46 30-39 21   1:08:03,4 1:07:42,6
285 1378 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 239 50-59 30   1:08:13,4 1:07:43,9
286 235 ΜΠΡΙΣΙΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 47 30-39 22   1:08:14,1 1:08:01,8
287 25 ΑΙΒΑΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ Α 240 30-39 105 flying geese running team 1:08:14,7 1:07:31,0
288 109 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 241 30-39 106   1:08:15,3 1:07:32,4
289 358 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΛΙΝΟΣ Α 242 40-49 75   1:08:23,7 1:07:48,4
290 69 ΓΕΡΩΝΥΜΟΥ ΞΑΝΘΗ Γ 48 30-39 23   1:08:23,8 1:07:48,7
291 1060 ΚΑΡΕΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 49 50+ 7   1:08:45,0 1:08:07,5
292 1073 ΒΑΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 243 30-39 107   1:08:51,5 1:08:33,6
293 206 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ Γ 50 40-49 13 MARATHON TEAM GREECE 1:09:12,7 1:09:01,7
294 314 ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΦΡΩΣΟ Γ 51 30-39 24   1:09:24,1 1:08:57,9
295 1449 ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 244 40-49 76   1:09:24,8 1:08:42,2
296 124 ΖΕΡΒΑ ΝΙΚΗ Γ 52 40-49 14 MARATHON TEAM GREECE 1:09:32,9 1:09:21,4
297 20 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Γ 53 40-49 15 MARATHON TEAM GREECE 1:09:39,5 1:09:25,1
298 1064 ΖΕΡΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 245 30-39 108   1:09:43,6 1:08:57,0
299 132 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 246 30-39 109   1:10:03,4 1:09:51,0
300 1 ANA ESCOBAR Γ 54 30-39 25 PHILIPINAS RUNNING 1:10:06,8 1:09:39,6
301 56 ΒΑΚΑΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΠΟΣ Α 247 50-59 31   1:10:09,2 1:09:30,4
302 295 ΣΑΝΙΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ 55 30-39 26   1:10:16,0 1:09:37,1
303 126 ΖΙΑΝΙΚΑ ΦΑΝΗ Γ 56 40-49 16   1:10:33,4 1:10:00,2
304 1100 ΜΠΛΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ 57 18-29 8   1:11:15,4 1:10:33,7
305 191 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 58 50+ 8   1:11:15,7 1:11:11,3
306 280 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ Α 248 60+ 11   1:11:38,5 1:11:14,9
307 195 ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 249 18-29 21   1:11:47,7 1:11:11,6
308 24 ΑΙΒΑΖΗ ΑΝΝΥ Γ 59 30-39 27   1:12:28,6 1:11:47,9
309 169 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 250 50-59 32   1:12:34,7 1:11:50,4
310 1082 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 251 60+ 12   1:12:36,5 1:11:59,2
311 1075 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α 252 30-39 110   1:12:43,9 1:12:33,1
312 43 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 253 50-59 33 SKORDO TEM 1:13:56,5 1:13:24,7
313 1068 ΧΑΝΤΖΗ ΒΙΚΥ Γ 60 40-49 17   1:15:26,9 1:15:10,9
314 1069 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 254 40-49 77   1:15:27,1 1:15:11,2
315 1446 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 255 60+ 13   1:15:40,7 1:15:02,6
316 168 ΚΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 61 30-39 28 ECO LIFT 1:15:43,7 1:15:33,5
317 39 ΑΝΔΡΕΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 62 30-39 29   1:17:33,2 1:16:56,7
318 327 ΤΖΩΡΤΖΗ ΧΡΥΣΑ Γ 63 30-39 30   1:17:34,0 1:16:58,6
319 310 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ Γ 64 40-49 18 Σ.Δ.Υ.Μ 1:17:38,3 1:17:06,2
320 346 ΦΑΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ 65 40-49 19   1:17:39,2 1:17:08,0
321 184 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 256 30-39 111   1:18:41,8 1:18:06,6
322 363 ΧΟΥΧΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ Γ 66 40-49 20   1:19:35,2 1:19:25,3
323 1385 ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Γ 67 40-49 21   1:20:20,9 1:20:08,4
324 308 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 257 60+ 14 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:21:26,1 1:20:50,5

Προσθήκη νέου σχολίου

Filtered HTML

  • Διευθύνσεις ιστού και e-mail μετατρέπονται αυτόματα σε παραπομπές.
  • Επιτρεπόμενες ετικέτες HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Αυτόματες αλλαγές γραμμών και παραγράφων.

Plain text

  • Δεν επιτρέπονται ετικέτες HTML.
  • Διευθύνσεις ιστού και e-mail μετατρέπονται αυτόματα σε παραπομπές.
  • Αυτόματες αλλαγές γραμμών και παραγράφων.
CAPTCHA
Αυτή η ερώτηση είναι απαραίτητη για την διάκριση κανονικών χρηστών(human users) από κακόβουλα προγράμματα (bots)